Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2036473
10096
356
Kiss Terézia (1928- ): Legelő birkanyáj. Színezett rézkarc (I/XX), papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×19,5 cm 2019942
10097
356
11000
Kocsis Imre (1940-): Nudisták. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×42 cm 2023778
10098
356
Komjáti Ilona (?-?): Gazdasági épületek. Akvarell, papír, jelzett, 28×40 cm 2033581
10099
356
Kolozsváry Kamilló (1936 - 2008): Szántó paraszt. Olaj, vászon, jelzett, festék hibákkal, keretben, 60×80 cm 2042445
10100
356
Kolosváry Bálint (1928-): Vörösberényi házak. Színes linó, papír, jelzett, 14×19 cm 2018623
10101
356
Kontuly jelzéssel: Férfi fej (karikatúra 1938). Ceruza, papír, 15×10 cm 2041223
10102
356
Koszkol jelzéssel: Gyulai vár. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×37 cm 2039922
10103
356
Koszta jelzéssel: Férfi fej. Olaj, farost, 31×23 cm 2021726
10104
356
Kórusz József (1927-2010): A Dunakanyar eső után. Rézkarc, papír, jelzett, 30x41 cm 2037241
10105
356
Kremmer jelzéssel: Birkák. Rézkarc, papír, 17×23 cm 2018744
10106
356
Kunovits-Schranz Edit (1922-1984): díszlet és jelmeztervező: Sütő András: Csillag a máglyán színházi jelmeztervek. 5 db vegyes technika, papír. 42x30 cm 2036618
10107
356
Kunál János: Mezei virágok. Akvarell, papír,jelzett, üvegezett fa keretben, 18x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft