Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 47

Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc ex libris. Egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 10x6 cm
10500.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Várdeák Csilla, rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm
10501.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
10502.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Olvashatatlan jelzéssel: Bécs, Mölker Bastei, rézkarc, papír, 10,5×8 cm
10503.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Jelzés nélkül: Mart Nepp 1972, újévi kisgrafika, rézkarc, papír, 9×16 cm
10504.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Jelzés nélkül: Ex libris Gianni Mantero, rézkarc, papír, 11×7,5 cm
10505.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Jelzés nélkül: Erotikus ex libris. Rézkarc, papír, 9x5.5 cm
10506.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Jelzés nélkül: Erotikus ex libris dr. László Pallay. Rézkarc, papír, 8,5x5,5 cm
10507.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
10508.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
10509.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Jelzés nélkül: Ostrom, Buda oder Ofen die Hauptstadt in Ungern. Modern rézkarc, papír, 6×16 cm
10510.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
3 db rézkarc, ex libris, különféle magyar és külföldi alkotóktól / 3 etchings from different Hungarian and foreign artists 10x15 cm
10511.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft