https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/355/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2500009/Lebo-Ferenc-1960-1992-Laszlo-kiraly-szentte-avatasanak-800-evforduloja-Nagyvarad-a~II2026302
2026302
30630
355
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
LeÃrás:
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapÃtásának 900. évfordulója" jelzett Ag (31,17g/0.925/42,5mm), aranyozott réz és bronzozott réz emlékérem dÃsztokban, tanúsÃtvánnyal T:PP,1 patina
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ttg