https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 265

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban
12722.

Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a' két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó' hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1849 A Magyar Nemzet Függetlenségi Nyilatkozata. Folio. A magyar forradalom és szabadságharc alatt a debreceni Nagytemplomban, a népgyűléssé bővült országgyűlés által 1849. április 14-én elfogadott határozat, amely kimondta Magyarország függetlenségét és a Habsburg-Lotaringiai ház magyarországi trónfosztását. A nyilatkozatot 1849. április 19-én Kossuth Lajos olvasta fel a Nagytemplomban. Aláírói: Almásy Pál, a képviselőház elnöke, Perényi Zsigmond a felsőház másodelnöke és Szacsvay Imre jegyző. Hajtogatva, közepén apró lyukakkal. Az 1848-49-es szabadságharc ritka dokumentuma. 4 nyomtatott oldal szakadásokkal, kis hiánnyal 44x30 cm
12723.

1849 A Magyar Nemzet Függetlenségi Nyilatkozata. Folio. A magyar forradalom és szabadságharc alatt a debreceni Nagytemplomban, a népgyűléssé bővült országgyűlés által 1849. április 14-én elfogadott határozat, amely kimondta Magyarország függetlenségét és a Habsburg-Lotaringiai ház magyarországi trónfosztását. A nyilatkozatot 1849. április 19-én Kossuth Lajos olvasta fel a Nagytemplomban. Aláírói: Almásy Pál, a képviselőház elnöke, Perényi Zsigmond a felsőház másodelnöke és Szacsvay Imre jegyző. Hajtogatva, közepén apró lyukakkal. Az 1848-49-es szabadságharc ritka dokumentuma. 4 nyomtatott oldal szakadásokkal, kis hiánnyal 44x30 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
EUR
,
147,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Budapesti Szemle XXXIII. és XXXIV. füzet. szerk. Csengery Antal. Pest 1860. Elváló papírborítóval
12724.

Budapesti Szemle XXXIII. és XXXIV. füzet. szerk. Csengery Antal. Pest 1860. Elváló papírborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1861 Deák Ferenc május 13-án tartott beszéde 36p. Felvágatlan.
12725.

1861 Deák Ferenc május 13-án tartott beszéde 36p. Felvágatlan.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
3
1865 A megfagyott gyermek, litográfia Székely Bertalan rajza nyomán, foltos, sérült fakeretben, 52x64 cm
12726.

1865 A megfagyott gyermek, litográfia Székely Bertalan rajza nyomán, foltos, sérült fakeretben, 52x64 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1872-1988 Vegyes papírrégiség tétel:  Vértes O. Auguszta (1914-2007) pszichológus, gyógypedagógus Budapesti M. Kir. Középiskolai Tanárképzőintézet leckekönyve, Vértes O. András (1911-1997) nyelvész népiskolai értesítő könyve, XXXIV. Eucharisztikus Kongresszus tagsági jegye, prospektussal, távirat (1872), felhívás az erdélyi falurombolás elleni tiltakozó felvonulásra (1988), cirillbetűk átírása, Frauenköpfe des Altertums, slágerszövegek (20.,24.,25.) Változó állapotban.
12727.

cca 1872-1988 Vegyes papírrégiség tétel: Vértes O. Auguszta (1914-2007) pszichológus, gyógypedagógus Budapesti M. Kir. Középiskolai Tanárképzőintézet leckekönyve, Vértes O. András (1911-1997) nyelvész népiskolai értesítő könyve, XXXIV. Eucharisztikus Kongresszus tagsági jegye, prospektussal, távirat (1872), felhívás az erdélyi falurombolás elleni tiltakozó felvonulásra (1988), cirillbetűk átírása, Frauenköpfe des Altertums, slágerszövegek (20.,24.,25.) Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Bloch Samu: A méter-rendszer. Tanítók, magántanulók és iskolák használatára gyakorlatilag összeállítva. Bp., 1875. Laufer. 16p. + későbbi műszaki táblázat
12728.

Bloch Samu: A méter-rendszer. Tanítók, magántanulók és iskolák használatára gyakorlatilag összeállítva. Bp., 1875. Laufer. 16p. + későbbi műszaki táblázat

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1880 Koppenhága 18 litho képet tartalmazó leporelló / Kobenhavn Leporello with 18 litho images
12729.

cca 1880 Koppenhága 18 litho képet tartalmazó leporelló / Kobenhavn Leporello with 18 litho images

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890 Album von Karlsbad 38 litografált oldalt tartalmazó leporelló egészvászon kötésben / Leporello with 38 litho pages
12731.

cca 1890 Album von Karlsbad 38 litografált oldalt tartalmazó leporelló egészvászon kötésben / Leporello with 38 litho pages

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890 Rudnyánszky Gyula: Magyarország ünnepe. Verses történet. Magyar mesemondó. 63. sz. Bp.,é.n.,Méhner Vilmos. Felvágatlan példány.
12732.

cca 1890 Rudnyánszky Gyula: Magyarország ünnepe. Verses történet. Magyar mesemondó. 63. sz. Bp.,é.n.,Méhner Vilmos. Felvágatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.
12733.

1891-1902 Akadémiai Értesítők, összesen: 16 füzet: 1891. augusztus 20. füzet, 1891. november 23. füzet, 1894. május 53. füzet, 1895. május 65. füzet, 1895. július 67. füzet, 1897. július 91. füzet, 1897. augusztus 92. füzet, 1898. március 99. füzet, 1899. május 5. füzet, 1899. augusztus 116. füzet, 1900. július 127. füzet, 1895. március 63. füzet, 1901. március 135. füzet, 1901. október 142. füzet, 1901. november 143. füzet, 1902. február 146. füzet. Szerk.: Szily Kálmán. Bp., MTA. Kiadói papírkötés, változó, részben szakadozott állapotban, két füzet szétesik, az egyik füzet borítója hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
12734.

1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz