Zsuffa Sándor, nemesdedinai: A magyar nyelv nyelvrokonságai. Nyelvészeti tanulmány Kőrösi Csoma Sándor emlékére, halálának százéves fordulója alkalmával. Bp. 1942. Szalay Sándor. 182 l. 2 lev. 5 t. Kiadói félvászon-kötésben sérült gerinccel.