1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Horváth Mihály: Magyarország történelme II. kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv, XXVII+570 p. Második, bÅ‘vÃtett kiadás. KésÅ‘bbi átkötött félvászon-kötés, kopott borÃtóval, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzÅ‘vel.