Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 59

17218.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Achille Cazin: Les Forces Physiques. A. Jahandier szövegközti illusztrációival. Bibliothéque des Mervilles. Paris, 1869, L. Hachette et C. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, foltos.
17219.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Regöly-Mérei Gyula: Az ősemberi és későbbi emberi maradványok rendszeres kórbonctana. Függelékban: Dr. Csáki László: A palaeopathologiai leleltek származási korának meghatározása rádióaktív C14-izotóp segítségével. Palaeopathologia. II. kötet. Bp., 1962, Medicina, 228 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 700 példányban.
17220.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lázár Kálmán, Kriesch János: Hasznos és kártékönyv állatainkról. I-II. kötet. I. kötet: Emlősök, madarak, hüllők. II. kötet: Halak. Bp., 1988, ÁKV. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint.
17221.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Elementa matheseos purae in usum academiarum per Regnum Hungariae et provincias eidem adnexas. Pars I. Elementa Algebrae. Buda, 1828, Typ. Reg. Univerist. Hungaricae, XII+250 p. Latin nyelven. Kopottas kartonált papírkötésben, ceruzás bejegyzéssekkel.
17222.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
14
Magyarország Állatvilága. Fauna Hungariae 7 kötete (XVI. kötet. 1., 8. (2x 1965, 1980), 11., 14., 15. F. füzet.) Dr. Gozmány László: Lepkék - Lepidoptera (1965.), Dr. Kovács Lajos: Araszolólepkék. I. Geometridae I. (1965), Dr. Vojnits András: Araszolólepkék I. - Geometridae I. (1980), Dr. Gozmány László: Nappali Lepkék - Diurna. (1968, hiányos borítóval, 192 p.), Dr. Vojnits András-Dr. Uherkovich Ákos-Dr. Ronkay László-Peregovits László: Medvelepkék - szenderek és szövőlepkék - Arctiidae, Sphinges et Bombyces. (1991), Dr. Gozmány László: Bagolylepkék. 1. Noctuidae I. (1970), Dr. Jolsvay Alajos: Függelék (mutatók) - Appendix (Indices) (1968.) Bp., 1965-1991., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
17223.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17224.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ronkay Gábor-Ronkay László: A magyarországi csuklyás-, szegfű- és földibaglyok atlasza. (Noctuidae: Cuculliinae, Hadeninae, Nocutuinae.) Natura Somogyiensis 8. Nógrádi Sára rajzaival. Kaposvár, 2006, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
17225.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lenhossék Mihály: A sejt és a szövetek. Az általános szövettan vázlata. Bp., 1918, Franklin. Későbbi kötésben, jó állapotban.
17226.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13
Dance, Stanley Peter: Mammals. London, 1990, Studio Editions. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17227.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar orvosi vademecum. I. kötet. Szerk.: Dr. Nékám Lajos és Dr. Kétly László. Bp.,1902, Dobrowsky és Franke. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17228.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17229.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft