15623.
355. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörről. Bp., Magyar Repülő Szövetség. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, kopottas állapotban.