Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 65

Gyulay-Kállay: A rizstermesztés gyakorlati kézikönyve. Bp., é.n. Szerzői. Kiadói egészvászon kötésben. 141p Egészoldalas illusztrációkkal. Ritka!
17120.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17121.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, egy kijáró lappal.
17122.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Rézi néni: Szegedi Szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1913, Athenaeum, 484 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel
17123.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17124.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17125.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17126.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Rayman János-Dr. Tomcsányi Pál: Gyümölcsfajták zsebkönyve. Bp.,1967, Mezőgazdasági. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17127.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A csiperkegomba tenyésztése. (Champignon.) A különböző gyakorlati módszerek ismertetése. Petrinyi S. nyomán teljesen átdolgozott III. kiadás. Bp., én., Magyar Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.+Az ehető és a mérges gombák. Vasárnapi Könyv. 1923. I. évf. 24. füzet. Bp., Athenaeum, 16 p.
17128.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Benedek Pál-Manninger Sándor-Virányi Sándor: Megporzás mézelő méhekkel. Bp.,1976, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17129.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Starker, Elise. Hygienisches Kochbuch. Dresden, 1920. Köhler, Egészvászon kötésben
17130.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17131.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft