Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 173

A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. kötet: Ókor. II. kötet: Középkor. III. kötet: Új-kor. Bp.,1906-1912, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XI+556 p.+ XXIX t.+VIII+614 p.+L+1 t. (Kronólogiai tábla.)+6+450 p.+I-XXXIII+XVIIIa. t. Első kiadás. Színes és fekete-fehér szövegközti rajzokkal, fotókkal, kihajtható melléklettel illusztrált kötetek. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon díszkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a III. kötetben két lapon (elülső szennylap, előzéklap) gyűrődéssel, jó állapotban.
16701.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Ár&ás művek/works. Bp., é.n., Lombos Noymda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés. A művész, Árendás József (1946-) által dedikált.
16702.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Das goldene Buch der Rolleiflex. Harzburg, 1935. Walther Heering Verlag. Kissé laza egészvászon kötésben Fotók.
16703.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16704.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16705.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16706.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16707.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina Kiadó. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16708.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Miklós Pál: A sárkány szeme. bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16709.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata -- Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1896 Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Bp., Kosmos Irodalmi Intézet. 39 db az eredeti 50 képből, a Modern Festők mappájában.
16711.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Canet, Antonio: Cecilia Valdes. 1879 mayo 1979. Grabados en xilografia y linoleo. Habana, 1983, Editorial Letras Cubanas. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16712.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft