Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 173

16677.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Dr. Herbert Lewandowski Das Sexualproblem in der Modernen Literatur und Kunst. Versuch einer Analyse und Psychopathologie des künstlerischen Schaffens und der Kulturentwicklung seit 1800. Dresden,1927,Paul Aretz, 361+1 p.+8 t. Gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés
16678.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16679.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Loránth László: Paletta. Dr. Kopp Jenő bevezetőjével. (Bp.,1944), Jelen, 189+1 p.+48 t. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott,sérült külső papírborítóval.
16680.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Czeglédy Imre: Munkácsy Békés megyében. Békés Megyei Múzeumok Közleményei 17. Békéscsaba, 1994, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16681.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16682.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Schmidt, Robert: Das Glas. Handbücher der Staatlichen Museen zu Berlin. Berlin und Leipzig, 1922, Vereinigung Wissenschaftlicher Verleger. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban / paperback, damaged conditon
16683.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kortárs magyar festők és grafikusok. H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötés, kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
16684.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16685.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16686.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Berzeviczy Albert: A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910, MTA. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, Bp. Müller György könyvkötészete, kissé kopott gerinccel.
16687.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1983 Szász Endre kiállítási katalógusa. Vigadó Galéria. 1983. március 18-április 17.
16688.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft