https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/355/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Brody-Sandor-Az-ezust-kecske-Bp-Pallas-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-rez-plakettel-foltos~II1919465
1919465
17652
355
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Bródy Sándor: Az ezüst kecske. Bp., Pallas. Kiadói egészvászon kötés, réz plakettel, foltos, sérült lapokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor