15125.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Italo Balbo: RepülÅ‘rajokkal az óceánon át. FordÃtotta Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borÃtóval.