Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 198

15000.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15001.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15002.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979, Panoráma. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15003.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rómer Flóris: A Bakony, természetrajzi és régészeti vázlat.Győr, 1860, Sauervein Géza. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15004.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Almásy László: Levegőben... homokon... Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 146+2 p.+16 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.
15005.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15006.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kardos László: Az Őrség népi táplálkozása. h.n., 1982, Őrség Baráti Kör. Kiadói papírkötés. Az 1943-ban megjelent Magyar Táj- és Népismeret Könyvtára című sorozat 8. kötet hasonmás kiadása. Megjelent 5000 példányban.
15007.

Kardos László: Az Őrség népi táplálkozása. h.n., 1982, Őrség Baráti Kör. Kiadói papírkötés. Az 1943-ban megjelent "Magyar Táj- és Népismeret Könyvtára" című sorozat 8. kötet hasonmás kiadása. Megjelent 5000 példányban.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. Bp., 1929, LLyoydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
15008.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház. Szombathely, é.n. Martineum. Kiadói papírborítóval.
15009.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szendrey István-Nyakas Miklós: Derecske története. Debrecen, 1980, Derecskei Nagyközségi Tanács.  Kiadói papírkötésben, a külső boríték kissé foltos, egyébként jó állapotban.
15010.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gyenesdiás Nagyközség Monográfiája. II. Gyenesdiás természeti képe. Szerk.: Dr. Szabó István. Gyenesdiás, 2008, Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15011.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft