https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Jog

Tételek száma: 28

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Az 1885-dik évi törvények gyűjteménye. III. füzet. (XXVI-XXVIII t.cz.) Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1886, Nagel Ottó,(Pesti Könyvnyomda Rt.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon a belügyminisztérium pecsétjével.
15685.

Az 1885-dik évi törvények gyűjteménye. III. füzet. (XXVI-XXVIII t.cz.) Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1886, Nagel Ottó,(Pesti Könyvnyomda Rt.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon a belügyminisztérium pecsétjével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeállította és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula. Bp., 1929, Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15686.

Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeállította és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula. Bp., 1929, Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Ajtay Gábor dr.: Folyamhajózás a nemzetközi jogban és a Duna. Bp., 1933. Kir. M. Egyetemi nyomda. 234p. Kiadói papírkötésben, kis szakadásokkal. Ritka!
15687.

Ajtay Gábor dr.: Folyamhajózás a nemzetközi jogban és a Duna. Bp., 1933. Kir. M. Egyetemi nyomda. 234p. Kiadói papírkötésben, kis szakadásokkal. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V., VI. VII. kötet: 1913-1926, 1927-1928. 1929-1933 Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929-35, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés,. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével. Ritka!
15688.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V., VI. VII. kötet: 1913-1926, 1927-1928. 1929-1933 Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929-35, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés,. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Gajzágó László: A nemzetközi jog eredete, annak római és keresztény összefüggései. Különösebben a spanyol nemzetközi jogi iskola. Bp., 1942, Stephaneum, XI+433 p. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, 338-339. oldalak között laza fűzéssel.
15689.

Dr. Gajzágó László: A nemzetközi jog eredete, annak római és keresztény összefüggései. Különösebben a spanyol nemzetközi jogi iskola. Bp., 1942, Stephaneum, XI+433 p. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, 338-339. oldalak között laza fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Szondy Viktor-Jónás Endre: Diplomáciai lexikon. (A magyar törvények és rendeletek nemzetközi vonatkozásai, a nemzetközi jog, nemzetközi magánjog és nemzetközi büntetőjog általános elvei, külügyi igazgatás, Magyarország által kötött jogi és gazdasági vonatkozású nemzetközi szerződések, a külállamok szervezetére és gazdasági életére, valamint a külkereskedelmi forgalomban szerepet játszó terményekre és nyersanyagokra vonatkozó ismeretek.) Bp., 1947, Kulcsár Andor, 1048+4 p.+7 t.(4 színes.) Későbbi aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15690.

Dr. Szondy Viktor-Jónás Endre: Diplomáciai lexikon. (A magyar törvények és rendeletek nemzetközi vonatkozásai, a nemzetközi jog, nemzetközi magánjog és nemzetközi büntetőjog általános elvei, külügyi igazgatás, Magyarország által kötött jogi és gazdasági vonatkozású nemzetközi szerződések, a külállamok szervezetére és gazdasági életére, valamint a külkereskedelmi forgalomban szerepet játszó terményekre és nyersanyagokra vonatkozó ismeretek.) Bp., 1947, Kulcsár Andor, 1048+4 p.+7 t.(4 színes.) Későbbi aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1945. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: Magyar belügyminisztérium. Bp.,1945,Athenaeum, XIII+73 p. Átkötött kissé kopott borítóval, félvászon-kötésben, Magyar Belügyminister bélyegzéssel, intézményi bélyegzővel, az első 8 lap kijár, a fűzés laza. Benne számos fontos intézkedéssel, közte a Népbíróságok létrehozásáról, az 1945. január 20.-án megkötött fegyverszüneti egyezményről., nagybirtokrendszer megszüntetéséről...stb.
15691.

1945. évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja: Magyar belügyminisztérium. Bp.,1945,Athenaeum, XIII+73 p. Átkötött kissé kopott borítóval, félvászon-kötésben, Magyar Belügyminister bélyegzéssel, intézményi bélyegzővel, az első 8 lap kijár, a fűzés laza. Benne számos fontos intézkedéssel, közte a Népbíróságok létrehozásáról, az 1945. január 20.-án megkötött fegyverszüneti egyezményről., nagybirtokrendszer megszüntetéséről...stb.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Térfi Gyula (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Közegészségügy. Bp., 1909. Grill. Egészvászon sorozatkötésben.
15692.

Dr. Térfi Gyula (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Közegészségügy. Bp., 1909. Grill. Egészvászon sorozatkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Budapest Székesfőváros közigazgatásáról szóló 1930. XVIII. és 1934. évi XII. törvények. Bp.,1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
15693.

Budapest Székesfőváros közigazgatásáról szóló 1930. XVIII. és 1934. évi XII. törvények. Bp.,1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar magánjog mai érvényében. III. kötet: Kötelmi jog. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Szende Péter Pál. Bp., 1928, Grill Károly,IX+2+725 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
15694.

Magyar magánjog mai érvényében. III. kötet: Kötelmi jog. Összeáll. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Szende Péter Pál. Bp., 1928, Grill Károly,IX+2+725 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Egyed István: Közjogi alapismeretek. A magyar népművelés könyvei. Bp.,1927, Fejér Vármegye Közönsége, (Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.), XIII+239+1 p.+14 t.(Fekete-fehér fotók.) Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15695.

Dr. Egyed István: Közjogi alapismeretek. A magyar népművelés könyvei. Bp.,1927, Fejér Vármegye Közönsége, (Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.), XIII+239+1 p.+14 t.(Fekete-fehér fotók.) Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
A magyar ipartörvény. Összeáll.: Karlovitz Miklós - Fáth Ferenc. Bp., 1932, Robur Irodalmi Vállalat. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.
15696.

A magyar ipartörvény. Összeáll.: Karlovitz Miklós - Fáth Ferenc. Bp., 1932, Robur Irodalmi Vállalat. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz