2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, pirosra festett lapszélekkel, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.