11 000 Ft
28,50 EUR, 31,43 USD
Officina Képeskönyvek 10 kötete: Höllrigl József: Régi magyar ruhák. (11. köt.); Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. (13. köt.); Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. (29. köt.) Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. (32. köt.); Domanovszky György: Magyar parasztbútor. (38. köt.); Valló István: Győri képeskönyv. (39. köt.); Fehér Géza-Göllner Aladár: Magyarok és bolgárok. (43. köt.); R. Vozáry Aladár: Munkács. (55. köt.); Palotay Gertrúd: Erdély magyar népművészete.; Kőszeghy Elemér: Kassa műemlékei.;+Officina Hungarica 2 német nyelvű kötete: Makkai László: Siebenbürgische Städte.; Domanovszky György: Steppenvölker und Germanen. Összesen 12 kötet. Bp.,1939-1944, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés (1 db), változó állapotban, 6 kötet gerince sérült, hiányzik, ezek közül 1 kötet kötése sérült, a könyvtest szétvált (Győr), további 4 kötet gerincén kisebb-nagyobb sérülések.