17547.
354. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Kiss József: Mese a varrógéprÅ‘l. Baditz Ottó rajzaival. Bp.,1884, Dobrowsky és Franke, 1 t.+63 p.+3 t. ElsÅ‘ kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borÃtóval, az elülsÅ‘ kötéstáblán sérüléssel, egy kijáró illusztrációval, foltos lapokkal.