Jan Styka (1858 -1925): Önarckép. Akvarell, papír. Jelzett 23x19 cm /... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/354/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Jan-Styka-1858-1925-Onarckep-Akvarell-papir-Jelzett-23x19-cm-Self-portrait-Watercolor~II2021937
2021937
10139
354
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft 270,27 EUR , 294,12 USD
Leírás: Jan Styka (1858 -1925): Önarckép. Akvarell, papír. Jelzett 23x19 cm / Self portrait. Watercolor. Signed.
: hsz