Balog Marianna (1967-): Női akt a tengerparton. Olaj, vászon, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/354/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Balog-Marianna-1967-Noi-akt-a-tengerparton-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-60C39750-cm~II2018562
2018562
10005
354
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Balog Marianna (1967-): Női akt a tengerparton. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm
: turóczi_márk