Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 38

Biró Mihály (1886-1948): Ex libris Hajdu Imre, litográfia, papír, jelzett a litográfián, 12×7 cm
10500.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,75
6,90
Bordás Ferenc, Menyhárt József, 2 db klisé, papír, jelzettek, különböző méretben
10501.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,87
3,45
10502.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,75
6,90
10503.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,75
6,90
Buday György (1907-1990): Újmódi Radnóti, linó, papír, 11×6 cm
10504.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,75
6,90
Dinnyés Ferenc (1886-1958): Art deco ex libris, Víg György. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10x8 cm
10505.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,75
6,90
Divéky József (1887-1951): Farsangi bál. 3 db fametszet, papír, jelzett a dúcon, 16×8,5 cm (3×)
10506.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,30
2,76
Helbing Ferenc (1870-1958): Dr. Domanovszky Sándor könyvtárából, ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 15×8 cm
10507.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,02
4,83
Józsa János (1936- ): Szarvasok; Önarckép; Névadó, 3 db rézkarc, papír, jelzettek (az egyik a dúcon), különböző méretben
10508.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,75
6,90
Korda Béla (1899-1972): Dr Hetey Ottónak készített ex libris eredetije. Tus, papír, jelzett, 10×14 cm és az elkészült ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 8×12 cm
10509.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17,24
20,69
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Bölcsesség. Színes rézkarc, papír, jelzett, 14,5×10 cm
10510.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17,24
20,69
Kórusz József (1927-2010): 3 db rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×14 cm (3×)
10511.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,75
6,90

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.