Üvegtárgyak Tételek száma: 115
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2014531
11404
353
Glass-objects
Tejüveg búra, vagy lámpatest 11 cm 2009474
11405
353
Glass-objects
Üveg szalvétatartó 16x9 cm 1683290
11407
353
Glass-objects
Kis üveg tétel: Lux hámozott, csiszolt, metszett többrétegű váza, jelzett, apró kopásokkal, m: 19,5 cm + formába öntött pohár, d: 9 cm 2013809
11408
353
Glass-objects
Viking üvegpohár svéd replika (Scanglas), fújt üveg fém tartóban, apró kopásokkal, d: 9,5 cm 1999437
11409
353
Glass-objects
cca 1900 Ón fedeles söröskorsó, homok fújt, csorba nélkül, m: 15 cm 2015345
11410
353
Glass-objects
Régi demizsonos palack, formába fújt, hibátlan, dugó nélkül, m: 29 cm 2015771
11411
353
Glass-objects
3 db különféle gyógyszeres üveg, kis csorbákkal, kopásokkal, különböző méretben 2010879
11412
353
Glass-objects
5 db levélnehezék, kis hibákkal, m: 6,5 és 9 cm között 2010884
11413
353
Glass-objects
Kristály likőrös üveg, dugóval, kis hibákkal, m: 20 cm 2012244
11414
353
Glass-objects
Ólomkristály boros készlet: 6 db pohár, 1 db kiöntő, formába öntött, némelyiken apró csorbával 2012169
11415
353
Glass-objects
Virágos festett üvegváza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 27,5 cm 2011802
11416
353
Glass-objects
4 db különféle parfümös üvegcse, az egyik szórófejjel, apró kopásokkal, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft