Üvegtárgyak Tételek száma: 115
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1920144
11380
353
Glass-objects
Formába öntött dekoratív bonbonier, apró kopásokkal, d: 13 cm 1974605
11381
353
Glass-objects
Zöld-fehér dekoratív üvegváza, apró csorbákkal, m: 19,5 cm 2014798
11382
353
Glass-objects
Csiszolt váza, két rétegű, nagyon apró csorbával, m: 15,5 cm 2014810
11383
353
Glass-objects
Csiszolt ólomkristály váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2014796
11384
353
Glass-objects
Talpas váza, homokfújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm 2014122
11385
353
Glass-objects
Dekoratív festett lámpa bura, hibátlan, jelzés nélkül, m:18 cm 1928250
11386
353
Glass-objects
Üveg jégtartó, fém füllel, kopásnyomokkal, m: 12 cm, d: 12 cm 1996319
11387
353
Glass-objects
Régi üveg merőkanál, kopásnyomokkal, h: 33 cm 1996552
11388
353
Glass-objects
5 db üveg süteményes tányér, kis kopásnyomokkal, d: 16 cm 1999269
11389
353
Glass-objects
Régi kölnisüveg réz kupakkkal, csiszolt dugóval, apró kopásokkal m: 9 cm 1914688
11390
353
Glass-objects
Formába öntött tálka, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm 1982204
11391
353
Glass-objects
Retró pohár, matricás, apró kopásokkal, m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft