Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1981836
30622
353
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" Br emlékérem (2x) + 1967. "Budapest Aerofila 67 / Nemzetközi Légiposta Bélyegkiállítás" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:1- 2009309
30623
353
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi Csoportja - Jurisich Miklós / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + 1983. "MÉE Szombathelyi Csoportja / Szentgotthárd alapításának 800 éves évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2009253
30624
353
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác" jelzetlen, ezüstözött emlékérem sérült ÁPV tokban (32mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2009255
30625
353
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Korányi Sándor" ezüstözött fém emlékérem, plombált ÁPV tokban (32mm) T:PP patina 2009285
30626
353
Numizmatika
Kutas László (1936-) "Eger" Br plakett (95mm) T:1- ph 2012089
30627
353
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja / Türr István" Br emlékérem (42mm) T:1- 2012085
30628
353
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1986. "Buda 1686 / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVI. Vándorgyűlése - Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 1980702
30629
353
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" Br emlékérem (42,5mm) T:1 2009080
30630
353
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- 1984587
30631
353
Numizmatika
Lapis András (1942-) 8db-os válogatás a művész emlékérmei közül lemezérem formában angol nyelvű tájékoztató lapokon és kopottas külső tokban T:1 2009293
30632
353
4200
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Honteremtő hadjáratok" jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.925/42mm) T:PP 2009295
30633
353
4200
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" jelzett Ag emlékérem (31,14g/0.925/42mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft