Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1980579
30598
353
8500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,39g/0.800/42,5mm) T:1 2009291
30599
353
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) DN "Petőfi Sándor" ezüstözött emlékérem eredeti ÁPV plasztiktokban (32mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2009766
30600
353
Numizmatika
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége" jelzett Ag érem (11,9g/0.800/30mm) T:2 patina 2009743
30601
353
Numizmatika
Farkas Ferenc (1958- ) 1988. "A Magyar NB I. bajnoka és MNK kupa győztese - Zalaegerszeg férfi kosárlabdacsapata 1988 - Zalaegerszegi Éremgyűjtők" jelzett Ag emlékérem (36g/0.800/42mm) T:2 (eredetileg PP) patina
Adamo ZE7 2000276
30602
353
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1987. "II. Tisza Kupa Leninváros" Br emlékérem piros műanyag tokban (60mm) + 1989. "IV. Tisza Kupa Szolnok" Br emlékérem piros műanyag tokban (60 mm) T:1--2 2012127
30603
353
Numizmatika
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) + Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 2009331
30604
353
Numizmatika
Fritz Mihály (1847-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged" Mátyás király halálának 500. évfordulója, Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2012433
30605
353
Numizmatika
Fűz Vera (1951-) 2003. "Kaposszentjakab / 35 éves a Somogyi Éremgyűjtő Csoport" Br emlékérem (42mm) T:1- 2014331
30606
353
Numizmatika
Gárdos Aladár (1878-1944) 1931. "Havas Miksa 1931 - Bölcsesség vezeti munkádat, erő végezi, szépség díszíti" egyoldalas Br plakett, hátoldalon "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x69mm) T:1- 1568066
30607
353
Numizmatika
Gáti Gábor (1937- ) 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plakett, dobozban (782g/110mm) T:1- / Hungary 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plaque with case. Sign.: Gábor Gáti (782g/110mm) C:AU 2013247
30608
353
Numizmatika
Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42mm) + DN "A kitelepítettek emlékére 1949-1953" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 1968383
30609
353
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939. "Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem hátoldalán "4x100 m gyors váltó" gravírozással (34mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft