Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 241
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2015381
19012
353
6500
Jewellery
Ezüst szörfössel díszített nyakkendőcsipesz. Jelzett. 10 g Ich Liebe Dich felirattal 2014077
19013
353
36000
Jewellery
14 arany melltű nyaklánc medállal Jelzett 5,4 g 2015948
19014
353
4800
Jewellery
Ezüst, cirkón kövekkel díszített fülbevaló pár 3,6 g. 2009317
19015
353
Jewellery
Ezüst fajd kakasos boros dugó tartó dugóval.Jelzett. 7,5 cm 2015736
19016
353
7500
Jewellery
Ezüst, vésett karkötő inda motívumokkal. Jelzett 12,4 g 2015743
19017
353
Jewellery
Ezüst, cirkón kövekkel kirakott medve figura. 1 g. Jelzett 1996265
19018
353
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) életfa medál, jelzett, d: 3 cm, nettó: 2,2 g 1998236
19019
353
Jewellery
Ezüst(Ag) maszk medál, jelzés nélkül, 1×1,3 cm, nettó: 0,9 g 1998271
19020
353
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyházzal díszített hullámos gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 6,3 g 1996247
19021
353
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt függő, apró kövekkel, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 0,4 g 1996202
19022
353
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott kutyus kitűző, jelzett, 2,5×2 cm, bruttó: 7,7 g 1996195
19023
353
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr gitár, jelzett, h: 7 cm, nettó: 9,4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft