Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 241
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1996084
19036
353
Jewellery
Ezüst(Ag) háromszöges, zománcozott fülbevalópár, jelzett, bruttó: 2,8 g 1996042
19037
353
Jewellery
Ezüst(Ag) charm, 4 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 8,6 g 1995964
19038
353
17000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr gólyák, 2 db, jelzett, m: 4 cm, nettó: 32,3 g 1996157
19039
353
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves karkötő, jelzés nélkül, h: 19 cm, bruttó: 32,1 g 1995985
19040
353
Jewellery
Ezüst(Ag) Pandora köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,2 g 1974765
19041
353
Jewellery
Ezüst(Ag) triplakarikás karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 11,9 g 1960981
19042
353
Jewellery
Ezüst(Ag) képkeretes medál, jelzett, d: 6,4 cm, bruttó: 24,5 g 1960975
19043
353
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrándíszes nyakék, jelzett, h: 45 cm, nettó: 42,9 g 1974863
19044
353
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámmintás nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 9,3 g 1999302
19045
353
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, sérült, pillangós medállal, jelzés nélkül, h: 39 cm, bruttó: 5,2 g 1982243
19046
353
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, apró kövekkel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,1 g 1982215
19047
353
Jewellery
Ezüst(Ag) 4 db charm, jelzett, bruttó: 8,1 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft