Térképek Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2010920
13157
353
Maps
Tauril-Atlas I. Band. Automobil-Tourenkarte der Österreichisch-Ungarischen Monarchie. Bp.-Wien, Tauril-Pneumatik. Egészvászon kötés, levált gerinccel, kopottas állapotban. 2012625
13158
353
Maps
cca 1950 Debrecen és környéke vonatsíneinek felmérése és térképe. Rajta a sínek készítésének éveivel. 42x36 cm 2012894
13159
353
Maps
1941 A háborús világ térképei, 40 térkép 20 oldalon, jó állapotban, ritka! 2012485
13160
353
Maps
cca 1930 Emlékezzünk Nagymagyarországról térkép hátoldalán az elcsatolt vármegyék adataival.Szép állapotban 54x38 cm 2012543
13161
353
Maps
cca 1860-1940 7 db klf térkép 2012493
13162
353
Maps
1911 Ausztria-Magyarország közlekedési térképe, színes, litografált térkép, 1:1.500.000, 1912-es naptárral. Wien, Freytag G.&Berndt, szakadással, 75x100 cm. 2010906
13163
353
Maps
1935 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, javított kötéssel, 40p 2009946
13164
353
Maps
1967 Harmonia Macrocosmica, 1708-as térkép modern faksimiliéje, 8 db, (Amsterdam), 1967, Hoechst-Holland N. V., térkép: 44x52 cm, teljes: 44x69 cm 1929335
13165
353
Maps
1944 Európa térképe. Kókai Lajos kiadása 120x84 cm Néhol ragasztott. 1998692
13166
353
Maps
1907 Pozsony (Pressburg) és környékének katonai térképe, kiadja: K.u.k. militärgeographisches Institut, szakadással, 66×49 cm 1996117
13167
353
Maps
Maros-Torda vármegye közigazgatási térképe, színezett fametszet, paszpartuban, plexizett fa keretben, 34,5×23 cm 1940571
13168
353
24000
Maps
Helvétzia közönséges földképe XXII (Canton) egyesületre osztva" Hely: Pest, 1835. Karacs Ferencz Határszínezett rézmetszet 48x35,2 cm Üvegezett keretben. / Map of Switzerland. Engraving. In paspartu, in glazed frame. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft