Térképek Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1218539
13133
353
Maps
1911 A Lechtaler Alpok térképe / 1911 Large map of the Lechtaler Alps 90x70 cm 1218558
13134
353
Maps
1904 A Langkofel és a Lella térképe / 1904 Austria large hiking map of Langofel and Lella 50x70 cm 1893152
13135
353
Maps
cca 1891 Salzburg, 1:75000, k.u.k. militär-geographisches Institut, 47,5×62 cm 2015226
13136
353
Maps
Magyarország a XII. század második felében, térképmelléklet, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 23,5×32 cm 2015203
13137
353
Maps
IV. Béla birodalma 1260 táján, térképmelléklet, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 15,5×23,5 cm 2015199
13138
353
Maps
I. Ulászló birodalma, térképmelléklet, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 15,5×23,5 cm 2015196
13139
353
Maps
A Mongol Birodalom a XIII. században, térképmelléklet, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 23,5×32 cm 2016118
13140
353
11000
Maps
1811 Pozsony vármegye térképe, 39×29 cm 2013763
13141
353
Maps
1949 Magyarország útállapot-térképe, Franklin Könyvkiadó, hajtott, néhány helyen ragasztott, 73×110 cm 2012488
13142
353
Maps
cca 1943 Csonkamagyarország úthálózati térképe. 115x86 cm 1970341
13143
353
900
Maps
cca 1910 Dél-Tirol és vidékének térképe (Trentino aut. megye), kis foltokkal, apró szakadásokkal, 84x1115 cm. 1916896
13144
353
Maps
1748 Belli ab obitu Caroli VI imperatoris usque ad pacem Dresdae ... factam tam in Germania quam Belgio ob successionem Austriacum gesti theatrum geographice delineatum, az osztrák örökösödési háború csatái, részben színes rézmetszet, papír, Lorenz Jacob Kraus -- Homannis heredes, felcsavarva, a hajtás mentén kis sérüléssel, 53×62 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft