Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 37
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1985211
11053
353
Antique
Szecessziós osztrák madaras asztali lámpa, bura nélkül, jelzett, kopásnyomokkal, újrakötve, m: 32 cm 1991726
11054
353
Antique
Ezüstözött alpakka puncstartó fedővel, üvegbetéttel, jelzés nélkül, m:37 cm 1990994
11055
353
Antique
Szecessziós morzsalapát és seprű, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, 25×22 cm, h:33 cm 1990636
11056
353
48000
Antique
cca 1930 faragott elefántcsontagyar, repedéssel, jelzés nélkül, h: 60 cm 1981976
11057
353
Antique
Ezüst (Ag.) füles achát kosárka, jelzett, hajszál repedéssel, m:10 cm 1887148
11059
353
Antique
Art deco márvány tintatartó szett, tapperrel, Welvárd és Palotay szigetelő vállalat jelzéssel , 29x18 cm 1887124
11060
353
Antique
cca 1900 Díszes fém teamelegítő, jelzett, m:30 cm 2016646
11061
353
Antique
WMF ón cukordoboz, jelzett, kopás nyomokkal, 13×11 cm, m: 12,5 cm 2012193
11062
353
Antique
cca 1910 Berndorf talpas kosár, alpakka, jelzett, kopott, m: 25 cm, 30××24 cm 1924319
11063
353
11000
Antique
XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített,, 11 cm, szárral 36 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 10 (36) cm 1885326
11064
353
14000
Antique
cca 1900 Meissen hagyma mintás petróleumlámpa fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, hiányos szerkezet, porcelánon apró csorba, bura törött, m: 52 cm (71 cm) 1872291
11065
353
Antique
XIX. sz.: Konkvisztádort ábrázoló porcelán tál réz-ón keretben, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft