WMF ón cukordoboz, jelzett, kopás nyomokkal, 13×11 cm, m: 12,5 cm https://www.darabanth.com/hu/353-Gyorsarveres/353.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500004/WMF-on-cukordoboz-jelzett-kopas-nyomokkal-13C39711-cm-m-12-5-cm~II2016646
2016646
11061
353
Antique
Leírás: WMF ón cukordoboz, jelzett, kopás nyomokkal, 13×11 cm, m: 12,5 cm
: turóczi_márk