15048.
353. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes Budapest témájú könyvtétel, Pereházy Károly: A várnegyed. Élesdy István akvarelljeivel. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Budapesti tájékoztató. Útikalauz. Bp.,1956, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Valamint 2 db budapesti városképes leporelló.