Magyarország történeti emlékei. Az 1896. évi ezredéves országos kiállításon. Szerk.: Czobor Béla. 1. köt. Budapest - Bécs, 1896, Gerlach Márton és fia. Kicsit laza, sérült gerincű, díszes vászonkötésben.