Könyvek: Történelem

Tételek száma: 203

15731.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
15732.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1898, Révai. Szakadozott vászonkötésben, lapok jó állapotban
15733.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
László Gyula: A honfoglaló magyarok eredete. Dedikált példány! Bp., 1944. Magyar Élet. Kiadói, foltos félvászon kötésben.
15734.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15735.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
II. Rákóczi Ferenc vezérlőfejedelem és a szövetkezett rendek 1705. szeptember 20-ikán a szécsényi gyűlésen kiállított szövetséglevele. Hasonmás kiadás. Szerk.: Borovszky Samu. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 8 p.+12 sztl. lev.+8 p.Kiadói, pergamen-hatású papírkötésben, a pergamen-hatású papírborító sérült, hiányos, de a kötéstábla ép.
15736.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A hírszerzés és kémkedés története I-III. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
15737.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Schram Ferenc: Magyarországi boszorkányperek 1529-1768. III. kötet. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés,
15738.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15739.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15740.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15741.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A magyar feltámadás lexikona 1919-1930. ( A magyar legujabb kor története.) Szerk.: Dr. Szentmiklóssy Géza. Bp. 1930, Magyar Feltámadás Lexikona Kiadása. Kiadói félbőr kötés, kopott borítóval és gerinccel.
15742.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft