17292.
353. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
[Franz Wagner (1675-1738)]: Wagner Francisco: Universae Phraseologiae latinae Corpus, congestum a. P. - -, Societatis Jesu Sacerdote, secundus curis a quopiam ejusdem societatis Sallustiana, Caesareana, Liviana, Corneliana etc. phraseologiis, demum linguis Hungarica, et Slavica, locupletatum. [Nagyszombat], M.DCC.LXXV. (1775)], Typis Tyrnaviensibus, 4 sztl. lev.+1272 p.+24 sztl. lev. Editio Tyrnaviensis altera. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán és a gerincen sérüléssel, a címlapon jegyzettel, hiányzó szennylapokkal, foltos lapokkal. Latin kifejezések szótára magyar és szláv értelmezéssel.