16605.
353. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány kijáró lappal.