Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 57

17486.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Baráthosi Balogh Benedek: Három székely diák kalandos utazása a föld körül. Bp.,é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy lap kijár.
17487.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Petőfi Sándor: A magyar nemes. Pató Pál úr. Itt a nyilam! Szántó Piroska rajzaival. Bp., é.n.(1948?), Révai,(Piatnik-ny.), 5 sztl. lev. Kiadói kartonált spirálkötésben, jó állapotban.
17488.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tobisch Irén: Panni. Bp., 1937, Magyar Ifjúsági Vöröskereszt. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17489.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Az Ezeregyéjszaka legszebb meséi. Szerk.: Kemény György. Bp., é. n., Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17490.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Münchhausen báró vidám kalandjai szárazon és vízen. Szerk.: Vágó Ferenc. Bp., é. n., Athenaeum. Kissé kopott, díszes félvászon kötésben.
17491.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17492.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17493.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 10 db:   Zengő ABC. Móra Ferenc verses Ábécéje. Játékos olvasási gyakorlatokkal kiegészítette: Justné Kéry Hedvig. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1974, Móra.;  Megay László-Gaal Domokos: Varázsfüvek. Bp., 1976, Móra.  Vidor Miklós: Kék korlát. Bp., 1955, Ifjúsági.   Karin Michaelis: A nagy vendégség. Bp.,1957, Kossuth.   Czeslaw Janczarski: Fülesmackó kalandjai és vándorlásai. Zbigniew Rychlicki rajzaival. Varsó, 1973, Nasza Ksiegarnia.   Rudyard Kipling: A dzsungel könyve. Haranghy Jenő rajzaival. Újvidék, 1963, Forum.   Lev Tolsztoj meséi. Bp.,1954,Ifjúsági.   Az ezeregyéjszaka legszebb meséi. Rónay Emmy. Bp.,1956,Ifjúsági.   Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Reich Károly rajzaival. Bp.,1964, Móra.   Török Sándor: Csilicsala csodái, a címlap és az első két lap hiányzik.   Különféle kötésekben, változó állapotba, kopott borítóval.
17494.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17495.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17496.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17497.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: