A hatályos magyar törvények gyűjteménye. I. kötet: 1000-1873-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kis kopásnyomokkal.