Herendi Viktoria mintás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/352/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-nagy-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-d-16-cm-~II2002689
2002689
11139
352
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Herendi Viktoria mintás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16 cm, m:14,5 cm
: lászló_lili