Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 30

Ausztria 1873. Bécsi világkiállítás Ferenc József / Császári Pavilon alumínium ötvözet emlékérem (27mm). Szign: A.S. T:2 patina Austria 1873. World Exhibition in Vienna - Franz Joseph / Kaiser Pavillon Aluminium alloy medallion (27mm) sign: A.S. C:2 patina
31047.

Ausztria 1873. "Bécsi világkiállítás Ferenc József / Császári Pavilon" alumínium ötvözet emlékérem (27mm). Szign: A.S. T:2 patina Austria 1873. "World Exhibition in Vienna - Franz Joseph / Kaiser Pavillon" Aluminium alloy medallion (27mm) sign: A.S. C:2 patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31048.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Ausztria 1893. Georg Raphael Donner / Születésének 200. évfordulójára Br emlékérem. Szign.: St. Schwartz (70mm) T:1- Austria 1893. Georg Raphael Donner / 200th Anniversary of Birth Br commemorative medal. Sign.: St. Schwartz (70mm) C:AU
31049.

Ausztria 1893. "Georg Raphael Donner / Születésének 200. évfordulójára" Br emlékérem. Szign.: St. Schwartz (70mm) T:1- Austria 1893. "Georg Raphael Donner / 200th Anniversary of Birth" Br commemorative medal. Sign.: St. Schwartz (70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria ~1900. Ferenc József / Viribus Unitis fém emlékérem (47mm) T:2- ph.,ü. Austria ~1900. Franz Joseph / Viribus Unitis metal commemorative medal (47mm) C:VF edge error,ding
31050.

Ausztria ~1900. "Ferenc József / Viribus Unitis" fém emlékérem (47mm) T:2- ph.,ü. Austria ~1900. "Franz Joseph / Viribus Unitis" metal commemorative medal (47mm) C:VF edge error,ding

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1900. Nicolaus Dumba Br emlékérem. Szign.: Anton Scharff (55mm) T:1- Austria 1900. Nicolaus Dumba Br commemorative medal. Sign.: Anton Scharff (55mm) C:AU
31051.

Ausztria 1900. "Nicolaus Dumba" Br emlékérem. Szign.: Anton Scharff (55mm) T:1- Austria 1900. "Nicolaus Dumba" Br commemorative medal. Sign.: Anton Scharff (55mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria 1907. Nők diadala Br emlékplakett. Szign.: Hans Schaefer (58x91mm) T:2 Austria 1907. Triumph of Women Br commemorative plaque. Sign.: Hans Schaefer (58x91mm) C:XF
31052.

Ausztria 1907. "Nők diadala" Br emlékplakett. Szign.: Hans Schaefer (58x91mm) T:2 Austria 1907. "Triumph of Women" Br commemorative plaque. Sign.: Hans Schaefer (58x91mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria 1983. II. János Pál pápa látogatása jelzett Ag emlékérem lezárt kapszulában (~15g/0.925/33mm) T:PP Austria 1983. Visit of Pope John Paul II hallmarked Ag commemorative medal in seal capsule (~15g/0.925/33mm) C:PP
31053.

Ausztria 1983. "II. János Pál pápa látogatása" jelzett Ag emlékérem lezárt kapszulában (~15g/0.925/33mm) T:PP Austria 1983. "Visit of Pope John Paul II" hallmarked Ag commemorative medal in seal capsule (~15g/0.925/33mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31054.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1997. Naptárérem Ag emlékérem eredeti tokban (26,36g/0.900/40mm) T:PP patina Austria 1997. Calendar medalion Ag medal in original case (26,36g/0.900/40mm) C:PP patina
31055.

Ausztria 1997. "Naptárérem" Ag emlékérem eredeti tokban (26,36g/0.900/40mm) T:PP patina Austria 1997. "Calendar medalion" Ag medal in original case (26,36g/0.900/40mm) C:PP patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31056.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Franciaország 1886. Michel Eugene Chevreul 100. születésnapja Br emlékérem, peremén BRONZE jelzés. Szign.: O. Roty (69mm) T:1- France 1886. 100th Birthday of Michel Eugene Chevreul Br commemorative medal with BRONZE mark on edge. Sign.: O. Roty (69mm) C:AU
31057.

Franciaország 1886. "Michel Eugene Chevreul 100. születésnapja" Br emlékérem, peremén "BRONZE" jelzés. Szign.: O. Roty (69mm) T:1- France 1886. "100th Birthday of Michel Eugene Chevreul" Br commemorative medal with "BRONZE" mark on edge. Sign.: O. Roty (69mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16
Franciaország 1900. Párizsi Világkiállítás 1900 ezüstözött Br plakett, peremén BRONZE jelzéssel. Szign.: O. Roty (36x51mm) T:2 ü. France 1900. International Exposition Paris 1900 silver plated Br plaque with BRONZE mark on edge. Sgin.: O. Roty (36x51mm) C:XF ding
31058.

Franciaország 1900. "Párizsi Világkiállítás 1900" ezüstözött Br plakett, peremén "BRONZE" jelzéssel. Szign.: O. Roty (36x51mm) T:2 ü. France 1900. "International Exposition Paris 1900" silver plated Br plaque with "BRONZE" mark on edge. Sgin.: O. Roty (36x51mm) C:XF ding

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft