Nyomtatványok Tételek száma: 217
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2006038
12490
352
Printed Materials
1867 Bártfai Róm. Kath. Főelemi Tanodában tanuló fi- és leánytanonczok érdemszerinti sorozata 1866-1867-dik tanév második felében. Bártfa, Staudy Antal, szakadt, hajtásnyomokkal, 4 p. 2002363
12491
352
Printed Materials
1872 Az Arader Zeitung Ferenc József császár aradi látogatásáról beszámoló száma / 1872 Arader Zeitung with cover on Emperor Franz Joseph's visit in Arad 1909516
12492
352
Printed Materials
1877 A Budapesti Közlöny Hivatalos Értesítője, 1877. március. 8. 54. szám, 1809-1832 p. 1988505
12493
352
Printed Materials
1879 Deák Farkas: Magyar hölgyek leveleiről. Értekezések a Társadalmi Tudományok Köréből. V. köt. IX. sz. Bp., 1879, MTA, 25 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. 1965484
12494
352
Printed Materials
cca 1880 Versailles 12 képet tartalmazó litografált leporelló. Egy kép sérült 12x8 cm 2004858
12495
352
Printed Materials
1882-1943 3 db különféle meghívó 1748814
12496
352
Printed Materials
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak. 1942582
12497
352
Printed Materials
cca 1890 Salzburg 20 képet tartalmazó litografált leporello Dombor litografált címlappal. / 20 litho images leporello 13x9 cm 1990780
12498
352
Printed Materials
cca 1890 Rudnyánszky Gyula: Magyarország ünnepe. Verses történet. Magyar mesemondó. 63. sz. Bp.,é.n.,Méhner Vilmos. Felvágatlan példány. 2007303
12499
352
Printed Materials
cca 1890-1910 Vasárnapi Újság töredék számai. 12 db. Belérdi vadászat, Rudolf trónörökös... 2004268
12500
352
Printed Materials
1893-1924 Vegyes folyóirat tétel, közte háborús számok (1914-1918) is, hiányosak, töredékesek, nagyrészt címlapok vagy egy-két lap. 2002372
12501
352
Printed Materials
1894 április 2. A Pesti Hírlap Kossuth Lajos temetéséről beszámoló száma Sérült Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft