1894 április 2. A Pesti Hírlap Kossuth Lajos temetéséről beszámoló sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/352/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500028/1894-aprilis-2-A-Pesti-Hirlap-Kossuth-Lajos-temeteserol-beszamolo-szama-Serult~II2002372
2002372
12501
352
Printed Materials
Leírás: 1894 április 2. A Pesti Hírlap Kossuth Lajos temetéséről beszámoló száma Sérült
: tánczos_gábor