Bécsi gyöngyház berakásos színházi látcső, kis sérülésekkel, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/352/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500004/Becsi-gyongyhaz-berakasos-szinhazi-latcso-kis-serulesekkel-jelzett-10C3978-cm~II1962921
1962921
11044
352
4800
Antique
Leírás: Bécsi gyöngyház berakásos színházi látcső, kis sérülésekkel, jelzett, 10×8 cm
: tánczos_gábor