Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1947730
11059
352
Antique
Lenk Austria talpas alpakka kínáló, három kosárkával, jelzett, csiszolt üveggel, apró csorbával, m:32 cm, d:37,5 cm 1936180
11060
352
3800
Antique
Antik fújt kancsó, ón szerelékkel és tetővel, jelzés nélkül, csorba nélkül, m: 28 cm 1962764
11061
352
3800
Antique
cc 1800 monogramos (JF) jelzett ón tál, d:33,5 cm 1962896
11062
352
3800
Antique
Jelzett antik angol ón gyertyatartó, m:27 cm 1963176
11063
352
Antique
Jelzett (LC) réz teaforraló, kopásnyomokkal, m: 36 cm 1926467
11064
352
110000
Antique
XIX. sz. eleje. Párizs: Likőrös üveg és pohár készlet. Kézzel festett, fújt üveg, 4 db pohárral + tartalékként 1 sérült pohár, egy üvegdugó.
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
1913805
11065
352
26000
Antique
XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített, virág és madár motívumokkal, 13 cm, szárral 30 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 13 (30) cm 2003826
11066
352
Antique
Bethlemi jelenet, aprólékosan faragott gyöngyház, jelzés nélkül,jó állapotban, 16×15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft