15014.
352. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. képpel és térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 189+3+240 p. Gazdag fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, a borítón és a gerincen, kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén címkenyommal, egyébként jó állapotban.