Porcelán Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1997113
11175
351
Talpas fedeles váza, "Alöe" felirattal, kézzel festett mázas fajansz, kopott, apró hajszál repedéssel,jelzés nélkül, m: 27,5 cm 1997118
11176
351
Fedeles tégely, "mel" felirattal, kézzel festett mázas fajansz, kopott, apró hajszál repedéssel,jelzés nélkül, m: 28 cm 1997117
11177
351
Fedeles tégely, "mirra" felirattal, kézzel festett mázas fajansz, kopott, apró hajszál repedéssel,jelzés nélkül, m: 28 cm 1997923
11178
351
Jelzett kínai Famille rose váza, kézzel festett, apró kopás nyomokkal, m:18,5 cm 1998358
11179
351
5500
Ifjú a csónakkal, kézzel festett, apró lepattanással, jelzés nélkül, m: 10 cm, h: 13 cm 1998156
11180
351
Jelzett (Pucci) fiú büszt, biszkvit porcelán, kopott és foltos, m: 20 cm 1998243
11181
351
5500
Jelzett japán Buddha figura párban ( 2 db), kézzel festett, kopott, m:6 cm (2×) 1997862
11182
351
Jelzett kínai Famille rose váza, kézzel festett, apró kopás nyomokkal, m:18,5 cm 1997715
11183
351
14000
Jelzett kínai díszváza, kézzel festett "Szeladon" mázas, plasztikus díszítésekkel, kopott, m: 29 cm 1997387
11184
351
Kalapos férfi kutyájával, jelzett kézzel festett porcelán, kopott, m: 16,5 cm 1983450
11185
351
cca 1880 Petróleumlámpa részek réz szerelékkel (2 db), kézzel festett porcelánfajansz, jelzés nélkül, egyiken repedéssel, kopott, d:13,5 cm (2×), m:11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft