Porcelán Tételek száma: 83
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1998142
11115
351
4800
Herendi mini füles váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm 1937762
11116
351
44000
Zsolnay antik historizáló áttört váza, kézzel festett porcelánfajansz, hajszálrepedéssel, jelzett (TJM) m: 22 cm 1996197
11117
351
4600
Zsolnay virágmintás teás készlet, matricás, jelzett: 6 db csésze+alj, kanna (pótolt tetővel!), cukortartó tetővel, tejkiöntő, kis kopásokkal 1969209
11118
351
3200
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm 1969208
11119
351
3200
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm 2000905
11120
351
Zsolnay süteményes készlet, kézzel festett, hibátlan, d: 16,6 cm (6×), 44×16 cm 1885346
11121
351
50000
cca 1870 Moderateur olajlámpa Zsolnay porcelán talpazattal Dietmar réz égőfejjel, kézzel festett reneszánsz páros portrés, kopott festéssel, jelzett, pótolt burával, m: 52 cm (71 cm) 2000673
11122
351
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, h:21 cm 2000628
11123
351
Zsolnay pillangómintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10×6 cm 2000632
11124
351
Zsolnay pillangómintás porcelán ékszertartó doboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7×7x4 cm 2000637
11125
351
Zsolnay pillangó mintás kis porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 8,5 cm 2000640
11126
351
Zsolnay pillangó mintás tálca, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft