11983.
351. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
1927 Lyka Károly: Zichy Mihály. Születésének századik évfordulójára. (Protestáns Szemle. XXXVI. évf. 9. sz. 1927. nov. cikkének levonata. Benne a szerző, Lyka Károly (1869-1965) saját kezű javításaival, valamint 18 soros jegyzetével az utolsó előtti lapon, valamint néhány áthúzott sorral, 552-555 p.