Militária

Tételek száma: 86

1905-1914 Cs. és Kir. 44. Albrecht főherceg gyalogezred (K.u.K. 44. Infanterieregiment Erzherzog Albrecht) katonájának igazolványa (Militärpaß). Foltos vászonkötésben, pecsétekkel, bejegyzésekkel, széteső állapotban.
12641.

1905-1914 Cs. és Kir. 44. "Albrecht főherceg" gyalogezred (K.u.K. 44. Infanterieregiment Erzherzog Albrecht) katonájának igazolványa (Militärpaß). Foltos vászonkötésben, pecsétekkel, bejegyzésekkel, széteső állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
27
1917 Katonai koncert az orosz fronton, 1917. 12. 7., Várady Albert (1870-?) huszártiszt, a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tagjának hagyatékából, 3 db fotólap, középen törésnyommal, német nyelven feliratozva: Waffen Hillsland an den Russ Front., 8,5x13,5 cmx3
12642.

1917 Katonai koncert az orosz fronton, 1917. 12. 7., Várady Albert (1870-?) huszártiszt, a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tagjának hagyatékából, 3 db fotólap, középen törésnyommal, német nyelven feliratozva: "Waffen Hillsland an den Russ Front.", 8,5x13,5 cmx3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1917 Barátkozás a tábortűznél Karácsony napján, orosz front, 1917.12.24., 3 db. fotó, rajta Várady Albert (1870-?) huszártiszt és kutyája, a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezredből, 9x12 és 9x13 cm közötti méretben.
12643.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1917 Tiszti asztaltársaság ebéd közben, 3 db fotólap, rajtuk Várady Albert (1870-?) huszártiszt, később ezredes, a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezredből, 8x10 cm és 13,5x8,5 cm közötti méretben
12644.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1918 Katonai mise a harctéren, 1918.02.13., Várady Albert (1870-?) huszártiszt, a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tagjának hagyatékából, fotólap, 9x13 cm
12645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1893 Varasd, Katonatársak, m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjei, Várady Albert (1870-?) huszárhadnagy, későbbi ezredes, Strauss Gusztáv huszárhadnagy, és egy harmadik huszártiszt fotója, kartonra kasírozva, feliratozva, körbevágott, 12x9 cm.   /1893 Varaždin, Brothers in army, 3 army officers of the Hungarian Royal 10th Husar Regiment of Varaždin, Albert Várady (1870-?) lieutenant, later colonel, Gustav Strauss lieutenant, and other army officier, photo on board, with writings, cropped, 12x9 cm.
12646.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1893 Varasd, m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjei, Várady Albert (1870-?) későbbi ezredes, és Alexadner Schön huszártisztek, fotó kartonra kasírozva, feliratozva, körbevágott, kopásnyomokkal a felületén, 17x10 cm. / 1893 Varaždin, army officers of the Hungarian Royal 10th Husar Regiment of Varaždin, Albert Várady (1870-?) later colonel, and Alexander Schön hussar officers, photo on board, with writings, cropped, little bit worn, 17x10 cm.
12647.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1896 Štefanec (Drávaszentistván), a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjeinek csoportképe néhány civil személlyel, rajta Várady Albert (1870-?) hadnaggyal, később ezredes, a szereplők neveivel, rangjával feliratozva, fotó kartonra kasírozva, körbevágott, 11x14 cm./  1896 Štefanec (Drávaszentistván), photo of the army officers of the Hungarian Royal 10th Husar Regiment of Varaždin, with some civil person, with Albert Várady (1870-) husar officer, later colonel, with the name and rank of the officers on the photo, photo on board, cropped, 11x14 cm.
12648.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1914-1918 Ápolók és ápoltak, fotólap, 9×14 cm
12649.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1940 Hazatérő tisztek tiszteletére adott vacsora, 2 db feliratozott fotólap, 9×14 cm
12650.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1945 A Vörös Hadsereg által kiállított igazolás gyógyítási jogról, + 2 db fotókópia + 3 db üveglemez negatív, kfl méretben
12651.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1864 Katona az egri helyőrségből, Mihály József egri fényképész műtermében készült, vizitkártya méretű fénykép, 10x6,3 cm
12652.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft