15002.
351. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
Almásy László: Az ismeretlen Szahara. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,[1935], Franklin, 216 p.+32 t.(Fekete-fehér képtáblák) Fekete-fehér fotókkal, egy térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapszélekkel.